×

Chodniki nowoczesne

Chodniki w stylu nowoczesnym - Jak ocieplić węższe przestrzenie? | Dywyta 

Chodniki stanowią świetną alternatywę dla klasycznych dywanów, doskonale pełniąc swoje funkcje w korytarzach, przedpokojach i wąskich pomieszczeniach, mogą zdobić także schody oraz podesty. Są bardzo wygodne i funkcjonalne, dzięki nim chodzenie boso staje się przyjemnością, a wnętrze w jakim się znajdą zostaje ubogacone wzorami i kolorami, stając się jednocześnie milszym i przytulniejszym. Proponowane przez nas chodniki z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających estetów, mnogość możliwości wyboru i najwyższa jakość tkanin pozwala bowiem na dostosowanie wyboru do własnych potrzeb.

Chodnik – drobny dodatek, wielka zmiana

Chodniki, choć cieszą się sporą popularnością, niejednokrotnie ustępują miejsca standardowym dywanom, które wydają się być o wiele częściej omawianymi elementami wystroju. Mimo to, zawsze stanowią wartą rozważenia opcję. Chodniki są najczęściej bardzo zbliżone estetyką do zwykłych dywanów, różni je jedynie forma i wielkość. Są standardowo mniejsze (choć wcale nie muszą!), a przede wszystkim podłużne – stąd ich zastosowanie w korytarzach, czy na schodach. Pięknie ubogacają wnętrza, dodając im charakteru. Potrafią natychmiast odmienić wygląd pomieszczenia, odświeżając je, nadając orientalnego rysu, czy też po prostu optycznie dodając nieco przestrzeni. Rozważając wybór chodnika, warto mieć jednak na uwadze kilka podstawowych kwestii.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając chodnik?

Sam wzór i kolorystka to nie wszystko, choć stanowi oczywiście pierwsze kryterium wyboru. Od pomysłu na aranżację wnętrza będzie zależała nasza decyzja, dobrze jednak mieć także na uwadze materiał, z jakiego wykonany będzie nasz chodnik, jego wytrzymałość, jakość a także gęstość, grubość i wysokość jego runa. Wszystkie te czynniki składają się na gwarancję naszego zadowolenia. Dostępne w naszym sklepie marki, stawiają na wysoką jakość wykonania i doboru materiałów. Chodniki wykonywane są m.in. z wełny, akrylu, czy polipropylenu, oferując stuprocentową satysfakcję z zakupu. Ważne przy wyborze jest także dopasowanie rozmiaru, długości i szerokości względem wybranego wnętrza, co znacznie ułatwia możliwość zamówienia materiału o konkretnych, skrojonych pod nas wymiarach – chodnik często da się skroić na metry.

Dostępne rodzaje chodników

Chodnik nie musi być ani monotonny ani nudny. Ogromna ilość dostępnych wzorów w rozmaitych wariantach kolorystycznych pozwoli na uzupełnienie każdego wnętrza o mozaikę barwnych propozycji, niezależnie czy interesuje nas nowoczesna surowość industrialnych przestrzeni loftowych, czy orientalny przepych. W Dywyta.pl dostępne są m.in. chodniki produkowane przez takie firmy jak polski Dywilan i Agnella, a także belgijska Ragolle. Opcji jest więc mnóstwo!

Dywilan ma w swojej ofercie przede wszystkim chodniki wełniane i akrylowe. Wzory proponowane przez tę polską firmę, zachwycają inspiracją orientem i nawiązaniami do tradycyjnych wschodnich projektów, wykonywanych ręcznie, pełnych arabesek, ciepłych tonów i rozmaitych zestawień najdrobniejszych elementów, które tworzą piękną całość. Wśród ofert znaleźć można również propozycje bardziej stonowane, niemniej równie dobrze ubogacające wnętrza, nadając im pełnego życia wydźwięku.

Agnella czyli kolejna polska marka w naszej ofercie, także proponuje niezwykle estetyczne tkaniny, cechujące się wysoką jakością wykonania i szeroką gamą barw. W swoich chodnikach korzysta przede wszystkim z wełnianej przędzy i polipropylenu, stawiając na trwałość i komfort użytkowania. Prócz pięknych, stylizowanych na orient wzorów, znajdą się tutaj także najnowocześniejsze rozwiązania, które wpasują się w rozmaite projekty.

Ragolle, producent belgijski, wytwarza dywany pełne abstrakcyjnych wzorów, nie rezygnując przy tym z wzorów kwiatowych i bardziej stonowanych, mogąc tym samym, tak jak i inne chodniki, dostosowywać się do wymogów najnowocześniejszych rodzajów wystroju. To niewątpliwie dobre rozwiązanie, gdy chcemy chodnik, który nie będzie wizualnie rozpraszał przy reszcie wystroju.

Niezależnie więc od zakładanej aranżacji wnętrza, chodnik stanowi świetne uzupełnienie przestrzeni, nadając jej więcej życia. Wybór chodników w naszym sklepie jest o tyle rozbudowany, że na pewno znajdzie się ten jeden, wyjątkowy i idealny!

Pokaż filtry
close
Filtruj
Cena
-
Szerokość
-
Kraj pochodzenia
Wyświetlanie
Filtrowanie keyboard_arrow_right
Pokazano 1-17 z 17 pozycji
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 99,00 zł zł/mb
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 99,00 zł zł/mb
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 99,00 zł zł/mb
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 99,00 zł zł/mb