×

Tapety geometryczne

Tapety geometryczne 3D - przegląd najmodniejszych tapet ściennych | dywyta

Tapety ścienne geometryczne to bardzo modne rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i tych klasycznych, tradycyjnych. Wybierając tapety geometryczne warto zwrócić uwagę na ich kolor, wzór, czy strukturę. Najbardziej popularne wzory zawierają figury geometryczne takie jak: koło, trójkąt i kwadrat. Zastosowanie takich tapet daje możliwości do stworzenia wielu ciekawych kompozycji. Kolorystyka powinna być spójna z wnętrzem i stanowić całość. 

Tapety geometryczne 3D to propozycja dla osób ceniących sobie niebanalne rozwiązania we wnętrzach. Idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy pokoju dziecka, nastolatka. Takie wzory mogą być mocnym akcentem we wnętrzu poprzez duży wzór lub wyrazisty kolor lub wręcz przeciwnie tapeta geometryczna o stonowanej kolorystyce i drobnym wzorze może stanowić tło dla projektowanego wnętrza.

Warto zdecydować się na tapety geometryczne, które sprawią, że wnętrze będzie ciekawe i nabierze unikalnego charakteru. W życiu trzeba pozwolić sobie na nutę szaleństwa!