×

Tapety w kratę

Dlaczego warto zdecydować się na tapety w kratę? Otóż jest to wzór, który przyciąga wzrok, kojarzy się z matematyczną doskonałością i w pewnym stopniu nawiązuje do innych kultur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tapeta ścienna w kratę — dlaczego warto?

Tapeta w kratę to przede wszystkim daleko idąca różnorodność. Wzór znajdujący się na tapecie może składać się z linii cienkich, grubych (a nawet pasów), czarnych, szarych oraz kolorowych. Dużą popularnością cieszą się tapety w kratę, w przypadku których wzór jest dostępny w różnych odcieniach wybranej barwy. Motyw ten z pewnością będzie tworzył spójną całość z ogólnym przekazem aranżacyjnym pomieszczenia. Każda dostępna u nas tapeta w kratę to element dekoracyjny, który swoim przekazem nawiązuje do: • geometrycznej dokładności, • porządku i harmonii, • motywów znanych np. z innych kultur. Tapeta w kratę przyciąga wzrok, sprawia, że otoczenie staje się bardziej różnorodne pod kątem designerskim, a także wypełnia je przepięknym i gustownym wzorem.

 

Tapety w kratkę — przeznaczenie

Każda oferowana przez nas tapeta ścienna w kratę to forma dekoracji, która ma uniwersalny przekaz i charakter. Można ją wprowadzić do wnętrza nowoczesnego, minimalistycznego, ale też zaaranżowanego w klasyczny sposób. Wzór ten sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, a nawet w przedpokoju. Różnorodność kolorystyczna naszych tapet sprawia, że można dzięki nim zaaranżować pomieszczenia w praktycznie dowolny sposób, tworząc z nich niepowtarzalną dekorację o ogromnym potencjale. Reasumując, tapeta ścienna w kratę to element dekoracji, który z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi dobrze urządzonych wnętrz. Zachęcamy do wyboru modelu odpowiedniego dla Państwa.

Pokaż filtry
close
Filtruj
Wyświetlanie
Filtrowanie keyboard_arrow_right
Pokazano 1-2 z 2 pozycji