×

Dywany okrągłe

Dywany stanowią częsty element dekoracyjny salonów i przedpokojów. Są nie tylko eleganckie, ale również bardzo użyteczne: chronią podłogę przed uszkodzeniem, ogrzewają stopy oraz są antypoślizgowe. Na szczególną uwagę zasługuje dywan okrągły, który może nadać pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Funkcjonalne dywany okrągłe

Dywan w salonie pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Jego niezrównana estetyka nadaje zupełnie inny charakter całemu pomieszczeniu: dodaje mu ciepła i przytulności. Nie jest to jednak jego jedyna funkcja. Okrągły dywan do salonu zapobiega niszczeniu się podłogi, szczególnie drewnianej. Nawet upadek ciężkiego przedmiotu może być zamortyzowany przez strukturę wykładziny dywanowej. Wykładzina dywanowa jest również bardzo ciepła. Dzieci, które uwielbiają biegać bez kapci, nie wychłodzą sobie stóp. Będą mogły bawić się na dywanie bez obaw (Twoich obaw oczywiście) o swoje zdrowie. Miękka struktura dywanu jest też przyjemna w czasie popołudniowego relaksu przy ulubionym filmie lub serialu.

 

Dlaczego warto wybrać okrągłe dywany do salonu?

Wybór odpowiedniej wykładziny dywanowej do dużego pokoju nie jest łatwy. Jednak, zamiast klasycznych, prostokątnych kształtów, warto postawić na nowoczesne dywany okrągłe. Dlaczego? • Doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach, niewielkich przedpokojach i podłużnych korytarzach. • Dywan okrągły pasuje szczególnie dobrze do pomieszczeń, do których jest kilka wejść: każde z nich prowadzi do środka wykładziny. • Od razu przykuwa uwagę gości, będąc kluczowym elementem wystroju. • W odróżnieniu od prostokątnych wykładzin okrągły dywan do przedpokoju nadaje mu świeżości i oryginalności. • W przypadku niewielkich pomieszczeń może optycznie powiększać metraż. • Dywany okrągłe to awangardowy i stylowy dodatek do odważnych wystrojów wnętrz. • Otwiera również szerokie możliwości: okrągłe dywany do salonu dobrze współdziałają z dowolnymi kształtami geometrycznymi. To właśnie z tych powodów coraz częściej wybiera się okrągły dywan do salonu lub przedpokoju. Jednak sprawdzi się on też w korytarzu czy w sypialni.

 

Doskonała estetyka i najwyższa jakość

Aby uzyskać pożądany efekt, okrągły dywan do przedpokoju oraz salonu musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dlatego też w naszej ofercie prezentujemy tylko najlepsze modele, wykonane przez uznane marki. Dbamy nie tylko o estetyczną stronę. Dywan okrągły, zakupiony w naszym sklepie, jest również wytrzymały i wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Sprawdź sam na zdjęciach poniżej, co możesz u nas znaleźć!

Pokaż filtry
Wyświetlanie
Filtrowanie keyboard_arrow_right
Pokazano 1-19 z 19 pozycji
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 329,00 zł