×

Kołdry syntentyczne

Oferowane przez nasz sklep kołdry syntetyczne wykonane z nowoczesnych materiałów, takich jak mikrofibra, zapewniają ciepło i wygodę przez cały rok. Dzięki swoim właściwościom antyalergicznym kołdra syntetyczna jest dobra dla alergików, z uwagi na fakt, że minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Zalety kołder z mikrofibry

Kołdry syntetyczne wykonane z mikrofibry cechują się wyjątkową miękkością i lekkością. Mikrofibra to jedna z popularniejszych tkanin używanych do produkcji pościeli. Powstaje z bardzo cienkich włókien poliestrowych. Mimo to mikrofibra jest wytrzymała i doskonale sprawdza się jako materiał na poszycie. Kołdra syntetyczna z mikrofibry dostępna w naszym sklepie nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne dla alergików, osób z wrażliwą skórą oraz małych dzieci.

Wypełnienie kołder z mikrofibry to mieszanka specjalnie dobranych włókien, które zapewniają wyjątkową sprężystość i odporność na odkształcenia. Jest ono lekkie, puszyste i hipoalergiczne, co zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, oddychanie i ogranicza pocenie. Dzięki temu sen pod kołdrą z mikrofibry jest głęboki i zdrowy.

Kołdry syntetyczne od zaufanych producentów

Kołdry te można prać w wysokich temperaturach, co pozwala na skuteczne usuwanie zarówno widocznych zanieczyszczeń, jak i drobnoustrojów. Kołdry dostępne w naszym sklepie są produkowane przez zaufane firmy, które kontrolują każdy etap produkcji. Kupując nasze kołdry, możesz być pewny ich najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapóźniania się z bogatą ofertą kołder w naszym sklepie!

Pokaż filtry
Wyświetlanie
Filtrowanie keyboard_arrow_right
Pokazano 1-1 z 1 pozycji