×

Wykładziny

Wykładziny dywanowe i pcv – alternatywa dla zwykłej podłogi | DYWYTA

Wykładziny dywanowe stanowią dobrą alternatywę dla klasycznych dywanów, pozwalając udekorować posadzkę w stylowy i elegancki sposób. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, często stosowane w przypadku podłóg z niedoskonałościami, które chcemy zakryć. Wykładzina dywanowa, niewątpliwie, daje przy tym poczucie komfortu i ociepla wnętrza, będąc wygodną alternatywą dla dywanu, zajmującego tylko część podłogi. Dobrze wpasowuje się zarówno w mieszkania jak i biura, z powodzeniem znajduje zastosowanie w pokojach, przedpokojach, pomieszczeniach biurowych, czy szkolnych świetlicach. Często można spotkać się z zastosowaniem jej nawet na balkonach, w formie sztucznej trawy. W naszej ofercie znajdują się rozmaite rodzaje wykładzin dywanowych, dzięki czemu wybór jest bardzo rozległy i dopasowany do potrzeb każdego klienta.

Wykładzina – czy wciąż święci triumfy?

Wykładzina dywanowa zdaje się być nieustannie wykorzystywanym materiałem, pomocnym przy remontach i wykończeniu podłóg. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania, jest zarazem bardzo estetyczna i elegancka, dzięki czemu sprawdza się zarówno w domach jak i w pomieszczeniach biurowych. Wykładziny dywanowe są poprzez swoje przymocowanie do podłogi dużo stabilniejsze od zwykłych dywanów, co jest szczególnie przydatne w przypadku posiadania małych dzieci. Ponadto, można je z powodzeniem stosować także na schodach. Wykładzinę dywanową można kłaść na rozmaitych rodzajach posadzek i jest prosta w czyszczeniu, dzięki czemu zyskuje w ostatnich latach na popularności i zapewne pozostanie na długo jednym z powszechniejszych rozwiązań przy wyborze posadzek miękkich.

Co powinniśmy wiedzieć przed wyborem odpowiedniej wykładziny?

Wykładzina dywanowa stanowi niewątpliwie wygodną alternatywę dla posadzek twardych, układanych z paneli, drewna, ceramiki, czy kamienia. Jest relatywnie tania i prosta w montażu Wybierając odpowiednią wykładzinę, rozważyć należy nie tylko względy estetyczne – choć akurat w tym względzie wybór jest bardzo duży, z tego względu, że tkaniny mogą mieć naprawdę różnorodną stylistykę i dowolny kolor. Ważna będzie też faktura materiału, gęstość i grubość runa oraz, co istotne, jakość, by wykładzina mogła służyć nam jak najdłużej i była wygodna i komfortowa. Istotnym parametrem jest także rodzaj podkładu – przeważnie jest nim filc. Dostępne w naszym sklepie materiały, z jakich wykonywane są wykładziny, to polipropylen, poliamid i welur, a więc tworzywa wytrzymałe i przy tym zdrowe i komfortowe.

Wykładziny do każdego pomieszczenia

Oferujemy bardzo duży wybór wzorów i pełną gamę kolorów wykładzin dywanowych od najlepszych europejskich producentów. Wśród naszych wykładzin znajdują się tkaniny i materiały produkowane przez firmy belgijskie i holenderskie, m.in. AW Carpets i Timzo. Wykładziny mogą być monochromatyczne i bardzo stonowane, jeżeli jednak jesteśmy zainteresowani ożywieniem pomieszczenia za pomocą tego elementu wystroju, nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ poza klasycznymi, prostymi formami, można znaleźć także wiele rozmaitych i wielobarwnych wzorów.

Dostępne rodzaje wykładzin

AWśród rozmaitych propozycji stylistycznych i mnogości marek, zawartych w naszej ofercie, znaleźć można wykładziny dywanowe, które wpasują się zarówno w przytulne wnętrza mieszkań, surowe biura, czy kolorowe pokoje dziecięce – tu od co najmniej dwudziestu lat królują słynne wykładziny z drogą i miasteczkiem, mogące stanowić wielkopowierzchniową zabawkę dla naszego dziecka. Wśród producentów dostępnych wykładzin można wyróżnić:

belgijskie: ITC z wykładzinami o klasycznym jednym kolorze z drobnymi elementami ozdobnymi, Balta, których wzory przypominają powierzchnie wełniane i akrylowe oraz AW oferujące szeroką gamę barw i bogatą stylistykę wykładzin dywanowych, które dopasują się do każdego pomieszczenia. Wśród wykładzin AW wyróżnić można także kolekcję kolorowych tkanin przeznaczonych do pokoi dziecięcych; oraz holenderskie: Betap, cechujące się interesującymi wzorami futurystycznymi, ale również naśladującymi tworzywa naturalne oraz Timzo, proponujące wykładziny dywanowe w wersjach zarówno pastelowych i stonowanych kolorystycznie, po bardzo intensywne barwy.

Wykładzina dywanowa nie bez powodu święci tryumfy i jak się zdaje, pozostanie tak jeszcze na długo. Każda z oferowanych w naszym sklepie wykładzin, gwarantuje poczucie komfortu użytkowania i wytwarzana jest z wysokiej jakości materiałów. Z pewnością pięknie ubogaci wnętrza mieszkań, biur i domostw, niezależnie od ich aranżacji.

Pokaż filtry
Wyświetlanie
Filtrowanie keyboard_arrow_right
Pokazano 1-24 z 124 pozycji
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 39,50 zł zł/m2
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 29,50 zł zł/m2
na fakturze inna nazwa -plaza
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 15,00 zł zł/m2