×

Sztuczna trawa

Trawa sztuczna - idealne rozwiązanie na tarasy i balkony | Dywyta

Wykładziny trawa sztuczna to rodzaj wykładziny wykonanej z syntetycznych włókien przypominających naturalną trawę. Wykładzina tego rodzaju jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Wykładzina ta może być stosowana na różnych powierzchniach, takich jak tarasy, balkony, podjazdy samochodowe, ale także wewnątrz pomieszczeń, jak chociażby w przestrzeniach rekreacyjnych. Nie wymaga regularnego koszenia, podlewania ani innych prac pielęgnacyjnych, co oznacza, że można zaoszczędzić czas i pracę. Jest też bardzo trawała i odporna na warunki atmosferyczne, co oznacza, że można jej używać przez wiele lat bez konieczności wymiany. Wykładzina trawa sztuczna wygląda bardzo naturalnie i estetycznie, dzięki czemu można uzyskać efekt trawnika w różnych miejscach, w tym na przykład na balkonie czy tarasie. Przez wzgląd na swoją miękkość, wykładzina ta jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt.

Sztuczne trawniki — co można u nas znaleźć?

Oferowana przez nas trawa sztuczna na taras lub balkon to doskonały zamiennik klasycznej, naturalnej trawy. W naszej ofercie jest ona dostępna w kilku różnych wariantach:

  • + trawy zielonej o określonym odcieniu,

  • + trawy grafitowej,

  • + wykładzin o wysokości 10, 17, 25 i 35 mm.

Jednocześnie podkład trawnika Garden wyposażony jest od strony podłoża w mikro pory drenażowe.

Właściwości sztucznych trawników

Sztuczna trawa na tarasie powstaje najczęściej z polipropylenu. Jest to rodzaj tworzywa sztucznego, który jest odporny na działanie ciepła, wilgoci i odczynników chemicznych. Sztuczna trawa na balkon posiada runo o określonej długości, którego wartość przekłada się na ogólną masę materiału. Przykładowo dla trawy o wysokości 25 mm, łączna masa jednego metra kwadratowego wynosi 1440 g.

Zaletą sztucznych trawników jest to, że nie trzeba w ich przypadku podejmować działań pielęgnacyjnych. Dotyczy to również temperatury, która w miejscach takich jak nasłoneczniony taras lub balkon może być bardzo wysoka. Na uwagę zasługuje również to, że dostępna u nas trawa sztuczna na balkon jest odporna na ścieranie. To oznacza, że nawet po długiej i intensywnej eksploatacji, materiał nie traci swojego koloru.

Gdzie warto wykorzystać sztuczny trawnik?

Oferowane przez nas trawniki wykonane z poliestru i polipropylenu nadają się do wielu różnych zastosowań. Nie trzeba ich przycinać oraz pielęgnować, w związku z czym można je wykorzystać nawet w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy Państwu m.in.:

  • + sztuczny trawnik na balkon,

  • + trawnik na taras lub plac zabaw,

  • + trawniki do ogrodu,

  • + maty dekoracyjne w kolorze zielonym i grafitowym.

Przykładowo sztuczna trawa na balkon wyróżnia się najczęściej krótszym włosiem. Z kolei maty zaprojektowane z myślą o tarasach lub ogrodach będą miały dłuższe źdźbła. Warto podkreślić, że niezależnie od długości (wysokości) trawy, chodzenie po niej jest bardzo przyjemne. Poszczególne źdźbła są miękkie i przyjemne w dotyku, co znacznie podnosi komfort użytkowania niezależnie od przeznaczenia.

Reasumując, sztuczny trawnik na balkon, taras lub plac zabaw powinien wyglądać naturalnie i nieskazitelnie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo doskonałe imitacje trawy, które z pewnością będą kojarzyć się z latem.

Pokaż filtry
close
Filtruj
Cena
-
Skład runa
Szerokość
-
Wyświetlanie
Filtrowanie keyboard_arrow_right
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 39,50 zł zł/m2
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 29,50 zł zł/m2
na fakturze inna nazwa -plaza
favorite_border favorite
24h
Czas dostawy
Dostępny 24h
favorite_border favorite
Cena od 15,00 zł zł/m2