×

Latest posts

Trendy w tapetach i muralach ściennych w 2023 roku

Tapety i murale to doskonały sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. W 2023 roku na tapetach i muralach królują (...)

Naturalne wzory i kolory

W 2023 roku wracamy do natury. Tapety i murale z motywem roślin, kwiatów, drzew i łąk są coraz bardziej popularne. Na ścianach możemy znaleźć zarówno delikatne, pastelowe wzory, jak i wyraziste, barwne kompozycje.

Delikatne, pastelowe wzory

Delikatne, pastelowe wzory to doskonały wybór do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy eklektycznym. Tapety z takimi wzorami wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię. Mogą być wykorzystane do dekoracji sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego. 

Wyraziste, barwne kompozycje

Wyraziste, barwne kompozycje to doskonały wybór do wnętrz w stylu nowoczesnym czy industrialnym. Tapety z takimi wzorami dodają wnętrzu energii i wyrazu. Mogą być wykorzystane do dekoracji salonu, kuchni czy łazienki. 

Zieleń to kolor roku 2023

Zieleń to kolor roku 2023, dlatego na tapetach i muralach możemy spodziewać się jej w wielu odsłonach. Od subtelnych, pastelowych odcieni, po intensywne, soczyste zielenie. Zieleń to kolor, który kojarzy się z naturą, świeżością i energią. Wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. 

Materiały naturalne

W 2023 roku tapety i murale wykonane z naturalnych materiałów są bardzo modne. Na ścianach możemy znaleźć tapety z drewna, korka, trawy morskiej czy bambusa. Naturalne materiały wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność. 

Murale z dużym wzorem

Murale z dużym wzorem to jeden z najmodniejszych trendów w 2023 roku. Dzięki nim możemy stworzyć w swoim wnętrzu prawdziwą sztukę. Murale mogą być wykonane na podstawie zdjęć, grafik lub abstrakcyjnych wzorów. 

Geometryczne wzory

Geometryczne wzory to kolejny trend, który od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Tapety i murale z geometrycznymi wzorami nadają wnętrzu nowoczesny i stylowy wygląd. 

Tapety i murale w naturalnych wzorach, kolorach i materiałach to doskonały sposób na stworzenie w swoim wnętrzu niepowtarzalnego i oryginalnego klimatu. Dzięki nim możemy stworzyć wnętrze, które będzie odzwierciedlać naszą osobowość i styl życia.

Przydatne wskazówki

Przy wyborze tapety lub muralu należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak:

- Styl wnętrza

- Wielkość pomieszczenia

- Oświetlenie

- Osobiste preferencje

Koniecznie sprawdź nasze propozycje tapet i murali, które wpisują się w trendy na 2023 rok!